Camping "NA GRANICY"- najlepszy camping w Mielnie, Pokoje Gościnne, Przyczepy Campingowe

  • PFCC
  • ADAC
  • ACSI
wifi

O nas

Zapraszamy Państwa do spędzenia urlopu w jednym z najpopularniejszych oraz najczęściej odwiedzanych kurortów na polskim wybrzeżu, mianowicie do Mielna, które położone jest na mierzei pomiędzy Morzem Bałtyckim i jeziorem Jamno, gdzie od 1997 roku prowadzimy camping.
Bliskość wody, leczniczy mikroklimat z dużą zawartością jodu, cisza oraz spokój stwarzają wspaniałe warunki do wypoczynku i rekreacji.

Camping nasz położony jest bezpośrednio przy jeziorze Jamno a odległość od pięknej, piaszczystej plaży to zaledwie 350 m. Miła kameralna atmosfera, gościnność, przepiękne piaszczyste plaże z przylegającymi lasami sosnowymi to walory dla których warto do nas przyjechać, co więcej wracać. Delikatna bryza znad jeziora, śpiew ptaków i przyroda na wyciągnięcie ręki, pozwala odnaleźć spokój i ukojenie.

Camping jest obiektem kategoryzowanym, w 2018 roku otrzymał kategorię czterech gwiazdek.

Dysponujemy miejscem dla camperów, przyczep campingowych oraz namiotów z możliwością podłączenia do prądu. Posiadamy również do wynajęcia komfortowe pokoje oraz przyczepy campingowe. Do dyspozycji Gości mamy prywatny pomost z bezpośrednim dostępem do jeziora, plac zabaw dla dzieci. Camping posiada trawiaste podłoże i jest częściowo zadrzewiony. Obiekt jest monitorowany, ogrodzony, z nowym zapleczem sanitarnym.

Naszym głównym atutem jest bezpośrednie położenie przy jeziorze Jamno, które jest jednym z największych jezior Wybrzeża Słowińskiego. To prawdziwe morskie oko - dawna zatoka, którą od morza odcięła piaszczysta mierzeja. Jego niewielka głębokość, ogromna powierzchnia (ponad 2200 ha) zapewniają doskonałe warunki do żeglowania i uprawiania windsurfingu. Miłośnicy wędkowania też znajdą coś dla siebie. Na wytrwałych wędkarzy czekają karasie, leszcze, liny, okonie a nawet sandacze, węgorze i szczupaki. Przy campingu znajduje się nowa ścieżka rowerowa biegnąca dookoła jeziora Jamno. Nasz obiekt stanowi doskonałą bazę wypadową do wycieczek rowerowych oraz tras do joggingu czy Nordic Walkingu zarówno wokół jeziora jak i również do pobliskich miejscowości nadmorskich takich jak Łazy, Gąski, Sarbinowo, Chłopy czy Ustronie Morskie.


Camping czynny od 1 maja do 30 września.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY

  • Sklep internetowy
  • Camping Na Granicy
  • Sklep internetowy